Projekt pod lupą: tłumaczenie deklaracji zgodności dla analizatora sieci

Tłumaczenie deklaracji zgodności z języka włoskiego na polski

Szczegóły projektu

  • BRANŻA ZLECENIODAWCY: elektryczna
  • KATEGORIA: tłumaczenie pisemne
  • KOMBINACJA JĘZYKOWA: z włoskiego na polski
  • TYP DOKUMENTU: deklaracja zgodności WE
  • FORMAT PLIKU: PDF i wersja finalna z podpisem tłumacza
  • OKOLICE GDZIE TRAFIŁO MOJE TŁUMACZENIE: Rzeszów
analizator sieci
Analizator sieci/Foto: Martin Homuth-Ronsemann

Zlecenia od lokalnych firm wykonuję zawsze z wielką przyjemnością. Cieszę się, że mogę mieć swój udział w rozwoju podkarpackiego biznesu. Na zlecenie firmy z Rzeszowa działającej branży elektrycznej wykonałam tłumaczenie deklaracji zgodności dla wielofunkcyjnego analizatora sieci z wyświetlaczem LCD. Oryginalna, włoska deklaracja została przesłana drogą elektroniczną w formie skanu, natomiast tłumaczenie zostało przesłane w formie opatrzonej podpisem, co potwierdza wykonanie przekładu przez specjalistę.

Co jest ważne w tłumaczeniu deklaracji zgodności

Oprócz nazwy przedmiotowego urządzenia lub maszyny, należy zwrócić uwagę na prawidłowe tłumaczenie tytułów dyrektyw i norm przywołanych w deklaracji.

Tłumaczenia deklaracji, certyfikatów i świadectw wykonuję z odwzorowaniem wyglądu oryginalnych dokumentów. Jest to najbardziej przejrzysta i zrozumiała dla odbiorcy forma, a podpis profesjonalnego tłumacza technicznego sporządzającego polski przekład dokumentu jest potwierdzeniem zgodności tłumaczenia z oryginałem.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Projekt pod lupą: zawory hydrauliczne do elektrowni wodnych, z angielskiego na włoski


Nie tylko Rzeszów potrzebuje usług na tłumaczenie deklaracji zgodności

Masz deklarację zgodności WE lub UE, świadectwo techniczne lub inny certyfikat sporządzony w języku włoskim i dołączony do zakupionej maszyny lub urządzenia? Skontaktuj się ze mną i zamów tłumaczenie na język polski. Sporządzone przeze mnie tłumaczenia są wykorzystywane do procedur dopuszczających użytkowanie włoskich maszyn i urządzeń w Polsce (na przykład przez Urząd Dozoru Technicznego).

Wpisy blogowe o podobnej tematyce