Obrabiarki CNC

Jedną z moich głównych specjalizacji są tłumaczenia związane z mechaniczną obróbką metalu. Od samego początku współpracuję z firmami produkującymi obrabiarki CNC (tokarki, frezarki, tokarko-frezarki), jak i z firmami, które takie obrabiarki mają w swoich parkach maszynowych.

Wśród moich klientów są takie firmy, jak Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o., Aero Gearbox International Poland Sp. z o.o. czy MCM SpA.

Tłumaczę instrukcje obsługi i konserwacji, zamówienia na wykonanie prac serwisowych, oprogramowanie sterujące, protokoły z odbioru, instrukcje do urządzeń peryferyjnych oraz tłumaczę ustnie podczas montażu takich maszyn, szkoleń z obsługi i konserwacji czy programowania jak też podczas prac serwisowych prowadzonych lokalnie lub zdalnie.

Spośród maszyn, dla których tłumaczyłam instrukcje użytkowania lub tłumaczyłam ustnie na szkoleniach z obsługi i konserwacji mogę wymienić obrabiarki produkowane przez MCM S.p.A., OMV Officine Meccaniche Venete S.p.A. i inne.

Moje projekty z sektora CNC to teksty zarówno w języku włoskim, jak i angielskim.

W zakładce REFERENCJE znajdziesz list polecający od firmy Hispano Suiza Polska Sp. z o.o. (aktualnie Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.), z którą współpracuję już od ponad 10 lat.

Ups!

To nie tak! To zupełnie nie tak!
Muszę poważnie porozmawiać z webmasterem.

StudioGraficzne.com: Wykonanie stron internetowych

Autorem rysunków jest Gabriele Natussi - Zerouno Software S.r.l.